Blog

Vyhrajte motivační plakáty Motivátory.cz

soutez-plakaty-zluta

 

Motivace není nikdy dost, a proto jsme pro vás přichystali soutěž o naše motivační plakáty. Máte tak jedinečnou příležitost vyhrát plakát, který vás dokáže nakopnout k lepším výsledkům a vyšší produktivitě. 

O co soutěžíme?

Na tři z vás čeká motivační plakát o velikosti 30x40 cm. Všechny naše plakáty tiskneme na prémiový fotopapír s gramáží 255 g/m2, který se běžně používá pro profesionální tisk. Podívejte se na to, jak jsme hledali tiskárnu, nebo nakoukněte do zákulisí toho, jak se rodí jednotlivé motivy. Každý motiv je originál. Motivační plakáty jsou tady od toho, aby vám pokaždé, když se na ně podíváte, připomněly vaše cíle. A jaké konkrétní plakáty můžete vyhrát?

1. cenaLáska je klíč

2. cenaNekecej a makej wole

3. cenaRanní ptáče dál doskáče

CENA PRO VŠECHNY: Každý účastník po skončení soutěže obdrží slevový kupón 50 Kč na první nákup.

Jak se zúčastnit?

Pokud vás soutěž o motivační plakáty z našeho internetového obchodu Motivátory.cz zaujala, není nic jednoduššího, než vyplnit soutěžní formulář. Soutěž končí již 31. května 2017. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže .

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Motivátory se rodí na prázdném papírů

motivatory-prazdny-list

 

Radek je ilustrátor ze staré školy. Když ho něco napadne, vezme do ruky papír a tužku. Dlouhé hodiny kreslí. Před spaním přemýšlí. Počmárané papíry muchlá a háže z dálky na odpadkový koš. Teprve až když je s tím, co vidí na papíru, spokojen, zasedá k počítači a grafickému tabletu, kde převede umění tužky do digitální podoby. Po několika dalších dnech až týdnech vznikne Motivátor! Motivační motiv, který nikde jinde není.

 

motivy

Sázíme na originalitu

Nedokážeme si představit, že někde zakoupíme fotografii, přes kterou pouze napíšeme citát z Facebooku. Motivátory tvoříme s cílem přinášet něco jedinečného. Něco, co jinde vidět nemůžete. Zkrátka sázíme na originalitu a kvalitu. Když se podíváte na nejoblíbenější motivy, hned pochopíte, o co nám jde. Pro motivační plakáty jsme vybrali prémiový fotopapír s gramáží 255 g/m2, který se běžně používá pro profesionální tisk velkoformátových fotografií. 

Jak jsme hledali tiskárnu

tiskarna-motivatory

 

Jeden z 12 úkolů pro Asterixe by mohlo být hledání tiskárny, která dokáže v České republice vytisknout plakáty opravdu kvalitně a dostatečně rychle. Když jsme e-shop zakládali, jednou z hlavních podmínek pro spuštění byla nekompromisní kvalita tisku. Motivátory a zákazníci si zaslouží plakát, který vypadá skvěle. Pokud by se nám nepodařilo tiskárnu najít, e-shop Motivátory by zůstal pouze v naší hlavě. Jak dlouho nám hledání trvalo?

Metoda pokus omyl

Prakticky každá tiskárna vám na webu hrdě sdělí, že její tisk nemá chybu. Bohužel realita je zcela odlišná. O jednotlivých metodách tisku a materiálech včetně vhodnosti povrchových úprav jsme věděli minimum. Ptali jsme se, otravovali dotazy, chodili na schůzky a skutečně testovali jednotlivé tiskárny. Když už to vypadalo nadějně, vždy nám poštou dorazilo něco, co bylo na kilometry vzdálené od naší představy kvalitního plakátu. Celkem jsme otestovali 14 tiskáren a jak už to tak bývá, až ta poslední splnila naše očekávání. Po více než 2 měsících experimentů a omylů jsme v ruce drželi plakát, který stál za to! Na pohled i na dotek přesně to, co jsme hledali.

Na co tiskneme?

Pro motivační plakáty jsme vybrali prémiový fotopapír s gramáží 255 g/m2, který se běžně používá pro profesionální tisk velkoformátových fotografií. Satenový povrch vypadá skvěle, všechny barvy působí živě a detaily jsou nádherně ostré. Když takový skvost rozbalíte, hned pochopíte, že nedržíte v ruce klasický plakát za pár kaček. Přidali jsme navíc matnou laminaci, které zvyšuje životnost. Motivační plakáty posíláme bez rámu.

Proč jsme založili Motivátory?

laska-je-klic-motivatory

 

„Budeme dělat motivační plakáty! S originálními motivy a nejkvalitnějším tiskem. Pro lidi jako my.“ Mohl by to být pouze jeden z dalších nápadů, které si s Radkem nadšeně sdělujeme po telefonu, abychom se jím nechali unést a následně zjistili, jak na něj vlastně nemáme čas. Tentokrát to však bylo jiné. Oba jsme cítili, že nás to bude nepředstavitelně bavit. Byla zima a já zařizoval bydlení, zatímco si Radek po večerech již několik let kreslil tzv. do šuplíku.

Motivace je extrémně důležitá

Jako kamarádi a bývalí kolegové za sebou máme desítky projektů. Některé z nich jsou úspěšné, jiné můžeme bez přehánění nazvat absolutním propadákem. Pokaždé jsme se však přesvědčili o tom, jak moc je důležité neztrácet motivaci. Je klíčové vědět, že to, co děláte, někam směřuje. Mít něco (případně někoho), co vás dokáže nakopnout. Oba jsme zažili vyhoření, oba jsme ztratili chuť cokoliv dělat. Naštěstí jsme se vždy nějak oklepali a našli v sobě odvahu začít znovu. Motivátory jsou hybnou silou, kterou má v sobě každý člověk. Jen je velmi jednoduché tyto motivátory v případě neúspěchu přehlížet. Zapomenout na sny. Motivační plakáty jsou tady od toho, aby vám pokaždé, když se na ně podíváte, připomněly vaše cíle.

Motivace musí být kvalitní

E-shop jsme založili, abychom mohli motivaci předávat dál. Není to vůbec lehký úkol, ale jsme přesvědčeni o tom, že to dokážeme. Na motivačních plakátech si dáváme záležet. Všechny motivy jsou 100% originál. A tisk? Po celé řadě experimentů se nám podařilo zajistit kvalitu bez kompromisů. Ani my bychom si na zeď u nás doma nechtěli pověsit kus obyčejného papíru s rozostřeným obrázkem a vybledlými barvami. Motivační plakáty, které si v našem e-shopu objednáte, tiskneme na prémiový fotopapír s gramáží 255 g/m2, který se používá pro profesionální tisk velkoformátových fotografií.

A co bude dál?

Nyní jsme na úplném začátku, ale máme velké plány. Motivací je pro nás vaše zpětná vazba a každá objednávka, kterou někomu uděláme upřímnou radost. Sledujte nás na Instagramu a Facebooku, kde s vámi sdílíme všechny nové motivační plakáty, zajímavosti a další kapitoly našeho příběhu. Motivátory jsou motory vašeho úspěchu. 

Lukáš a Radek

4 položek celkem