Proč jsme založili Motivátory?

laska-je-klic-motivatory

 

„Budeme dělat motivační plakáty! S originálními motivy a nejkvalitnějším tiskem. Pro lidi jako my.“ Mohl by to být pouze jeden z dalších nápadů, které si s Radkem nadšeně sdělujeme po telefonu, abychom se jím nechali unést a následně zjistili, jak na něj vlastně nemáme čas. Tentokrát to však bylo jiné. Oba jsme cítili, že nás to bude nepředstavitelně bavit. Byla zima a já zařizoval bydlení, zatímco si Radek po večerech již několik let kreslil tzv. do šuplíku.

Motivace je extrémně důležitá

Jako kamarádi a bývalí kolegové za sebou máme desítky projektů. Některé z nich jsou úspěšné, jiné můžeme bez přehánění nazvat absolutním propadákem. Pokaždé jsme se však přesvědčili o tom, jak moc je důležité neztrácet motivaci. Je klíčové vědět, že to, co děláte, někam směřuje. Mít něco (případně někoho), co vás dokáže nakopnout. Oba jsme zažili vyhoření, oba jsme ztratili chuť cokoliv dělat. Naštěstí jsme se vždy nějak oklepali a našli v sobě odvahu začít znovu. Motivátory jsou hybnou silou, kterou má v sobě každý člověk. Jen je velmi jednoduché tyto motivátory v případě neúspěchu přehlížet. Zapomenout na sny. Motivační plakáty jsou tady od toho, aby vám pokaždé, když se na ně podíváte, připomněly vaše cíle.

Motivace musí být kvalitní

E-shop jsme založili, abychom mohli motivaci předávat dál. Není to vůbec lehký úkol, ale jsme přesvědčeni o tom, že to dokážeme. Na motivačních plakátech si dáváme záležet. Všechny motivy jsou 100% originál. A tisk? Po celé řadě experimentů se nám podařilo zajistit kvalitu bez kompromisů. Ani my bychom si na zeď u nás doma nechtěli pověsit kus obyčejného papíru s rozostřeným obrázkem a vybledlými barvami. Motivační plakáty, které si v našem e-shopu objednáte, tiskneme na prémiový fotopapír s gramáží 255 g/m2, který se používá pro profesionální tisk velkoformátových fotografií.

A co bude dál?

Nyní jsme na úplném začátku, ale máme velké plány. Motivací je pro nás vaše zpětná vazba a každá objednávka, kterou někomu uděláme upřímnou radost. Sledujte nás na Instagramu a Facebooku, kde s vámi sdílíme všechny nové motivační plakáty, zajímavosti a další kapitoly našeho příběhu. Motivátory jsou motory vašeho úspěchu. 

Lukáš a Radek